PERFEX Брисачи плави 2сл 2/1

PERFEX Брисачи плави 2сл 2/1

PERFEX Брисачи плави 2сл 2/1

PERFEX Брисачи плави 2сл 2/1

37 ден

Има

37 ден

Достапност: Има SKU: 027826

Опис

PERFEX Брисачи плави 2сл 2/1

Опис: Перфекс брисачи 2 слојна плави 2/1

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: