PEPSI LIME Лименка 0.33l

PEPSI LIME Лименка 0.33l

PEPSI LIME Лименка 0.33l

20 ден

Out of stock

20 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 077089

Опис

PEPSI LIME Лименка 0.33l

Опис: Газиран ,освежителен пијалок со вкус на лимон

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 0.33l

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: