Пепелјара росфајтна No.2

Пепелјара росфајтна No.2

росфајтна пепелјара

Пепелјара росфајтна No.2

965 ден

Out of stock

965 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211036

Опис

Назив на продуктот: Високо квалитетна росфајтна пепелјара no.2.

Димензии: Висина на пепелјарата 60cm, ширина 20cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: