Пенкало VINSON Z3

Пенкало VINSON Z3

Пенкало VINSON Z3


22 ден

Има


22 ден

Penkalo Винсон Z3

SKU: 6007004
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Поништи

Опис

Пенкало VINSON Z3

 

Состав: Пластика, метал.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 694891002636

Дизајн

1, 2, 3, 4, 5, 6

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: