Пенкало VINSON 505F

Пенкало VINSON 505F

Пенкало VINSON 505F


22 ден

Има


22 ден

SKU: 6007006
  • 1
  • 2
  • 3
Поништи

Опис

Пенкало VINSON 505F

 

Состав: Пластика, гума, метал, дебелина на врв 0,7 mm.

 

Баркод:6948910050569

Дизајн

1, 2, 3

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: