Пенкало црвено PENSAN Triball 1003

Пенкало црвено PENSAN Triball 1003

Пенкало црвено PENSAN Triball 1003

10 ден

Има

10 ден

Penkalo crveno Пенсан Трибалл 1003

Достапност: Има SKU: 6001883

Опис

Пенкало црвено PENSAN Triball 1003

 

Состав: Пластика,  1.0 mm.

 

Баркод: 8692404100381

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: