Пенкало црвено PENSAN Global 2221

Пенкало плаво PENSAN Global

Пенкало црвено PENSAN Global 2221

10 ден

Има

10 ден

Penkalo crveno  Пенсан Глобал 2221

 

Достапност: Има SKU: 6001148-1

Опис

Пенкало црвено PENSAN Global 2221

 

Состав: Пластика, дебелина на врв 0,5 mm.

 

Баркод:8692404200500

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: