Пенкало ARK 300

Пенкало ARK 300

Пенкало ARK 300


ден

Има


ден

 

Penkalo АРК 300

SKU: 6007363
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поништи

Опис

Пенкало ARK 300

 

Пенкало АРК, дебелина на врв 0.7 mm

 

Состав: Пластика

Дизајн

1, 2, 3, 4, 5

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: