PELISTERKA Негазирана 0.5l

PELISTERKA Негазирана 0.5l

PELISTERKA Негазирана 0.5l

PELISTERKA Негазирана 0.5l

15 ден

Out of stock

15 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 027660

Опис

PELISTERKA Негазирана 0.5l

Опис: PELISTERKA Негазирана вода

Пелистерка негазираната вода се карактеризира со ниска содржина на минерални соли со што овозможува конзумација на водата во неограничени количини.

Специфичниот однос на минерали влијае на нејзиниот лесен и освежувачки вкус.

Поради нискиот минерален состав спаѓа во групата на ниско минерални води.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето:0.5l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: