PEDIGREЕ Junior Сува храна за кучиња Пилешко и ориз 500gr

PEDIGREЕ Junior Сува храна за кучиња Пилешко и ориз 500gr

PEDIGREЕ Сува јуниор 500gr

PEDIGREЕ Junior Сува храна за кучиња Пилешко и ориз 500gr

110 ден

Има

110 ден

Достапност: Има SKU: 011611

Опис

PEDIGREЕ Junior Сува храна за кучиња 500gr

Опис: PEDIGREЕ Junior храна за кучиња со говетско месо.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и ладно место.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: