PEDIGREЕ Сува говедско 500gr

-11%

PEDIGREЕ Сува говедско 500gr

PEDIGREЕ Сува говедско 500gr

PEDIGREЕ Сува говедско 500gr

100 ден 89 ден

Има

100 ден 89 ден

Достапност: Има SKU: 037610

Опис

PEDIGREЕ Сува говедско 500g

Опис: PEDIGREЕ Junior храна за кучиња со говетско месо.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и ладно место.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: