PEDIGREЕ Пауч микс говедско/пилешко 4х100gr

PEDIGREЕ Пауч микс говедско/пилешко 4х100gr

PEDIGREЕ Pouch микс говедско/пилешко 4х100gr

PEDIGREЕ Пауч микс говедско/пилешко 4х100gr

103 ден

Out of stock

103 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 068386

Опис

PEDIGREЕ Пауч микс говедско/пилешко 4х100gr

Опис: PEDIGREЕ Pouch mix храна за кучиња

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 4x100gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и ладно место.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: