PEDIGREЕ Сува јуниор Пилешко и ориз 3kg

PEDIGREЕ Сува јуниор Пилешко и ориз 3kg

PEDIGREЕ Junior Сува 3kg

PEDIGREЕ Сува јуниор Пилешко и ориз 3kg

599 ден

Има

599 ден

Достапност: Има SKU: 036142

Опис

PEDIGREЕ Сува јуниор 3kg

Опис: PEDIGREЕ Junior храна за кучиња со говетско месо.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 3kg

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и ладно место.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: