Папка со ластик А4-350

Папка со ластик А4-350

Папка со ластик А4-350

30 ден

Има

30 ден

Достапност: Има SKU: 6003301

Опис

Папка со ластик А4-350

Oпис: Папка со ластик А4

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1\1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: