ПАНТЕНОЛ 4153 Екстра ладен гел 120 ml

-20%

ПАНТЕНОЛ 4153 Екстра ладен гел 120 ml

ПАНТЕНОЛ 4153 ЕКСТРА ЛАДЕН ПАНТЕНОЛ ГЕЛ 120 ml

ПАНТЕНОЛ 4153 Екстра ладен гел 120 ml

366 ден 293 ден

Има

366 ден 293 ден

Достапност: Има SKU: PNTHNL-29

Опис

Козметика со пантенол, наменета за сува осетлива кожа. Има ревитализирачки ефекти. Ја омекнува, обновува кожата и спречува иритација и црвенило

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: