PANTENЕ Маска за коса перфектна хидрација 300ml

PANTENЕ Маска за коса перфектна хидрација 300ml

PANTENЕ Маска за коса перфектна хидрација 300ml

PANTENЕ Маска за коса перфектна хидрација 300ml

465 ден

Има

465 ден

PANTENЕ Маска за коса перфектна хидрација 300ml

Достапност: Има SKU: 066319

Опис

PANTENЕ Маска за коса перфектна хидрација 300ml

Опис : PANTENЕ Маска за коса перфектна хидрација.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето;300ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло : Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: