PANITTO Пилешки медаљони со кашкавал 500gr

PANITTO Пилешки медаљони со кашкавал 500gr

PANITTO Пилешки медаљони со кашкавал 500gr

PANITTO Пилешки медаљони со кашкавал 500gr

131 ден

Има

131 ден

PANITTO Пилешки медаљони со кашкавал 500gr

Достапност: Има SKU: 072708

Опис

Опис:  PANITTO Пилешки медаљони со кашкавал.

Сочни медаљони од пилешко филе и парчиња кашкавал .

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: