PANASONIC Батерии LR03 EPS 2BP

PANASONIC Батерии LR03 EPS 2BP

PANASONIC Батерии LR03 EPS 2BP

64 ден

Out of stock

64 ден

PANASONIC Батерии LR03 EPS 2BP

Достапност: Нема на залиха SKU: 061430

Опис

PANASONIC Батерии LR03 EPS 2BP

Опис: PANASONIC Батерии LR03 EPS 2BP. Panasonic високи перформанси, поголем животен век и побезбедни батерии.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: