PAN-GRAF Роденденски прскалки 18cm

PAN-GRAF Роденденски прскалки 18cm

PAN-GRAF Роденденски прскалки 18cm

179 ден

Out of stock

179 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 054648

Опис

PAN-GRAF Роденденски прскалки 18cm

Опис: PAN-GRAF роденденски прскалки за торта 18cm

Состав: Oзначено на пакувањето.

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: