PAN-GRAF Чаши Роденденски 6/1

PAN-GRAF Чаши Роденденски 6/1

PAN-GRAF Чаши Роденденски 6/1

59 ден

Out of stock

59 ден

PAN-GRAF Чаши Роденденски 6/1

Достапност: Нема на залиха SKU: 052904

Опис

PAN-GRAF Чаши Роденденски 6/1

Опис: чаши роденденски
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 6/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: