PAMPERS Natural Влажни марамици 64/1

PAMPERS Влажни марамици 64 пар натурал

PAMPERS Natural Влажни марамици 64/1

107 ден

Out of stock

107 ден

PAMPERS Влажни марамици 64 пар натурал

Достапност: Нема на залиха SKU: 051233

Опис

PAMPERS Natural Влажни марамици 64/1

Опис: Влажни марамици.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 64/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: