PAMPERS Пелени гаќички JP6 44/1

PAMPERS Пелени гаќички JP6 44/1

PAMPERS Peleni gakjicki JP6 44_1

PAMPERS Пелени гаќички JP6 44/1

927 ден

Има

927 ден

Достапност: Има SKU: 037559

Опис

PAMPERS Пелени гаќички JP6 44/1

Опис: PAMPERS Пелени гаќички JP6

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 44/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: