PAMPERS Пелени гаќички JP5 48/1

PAMPERS Пелени гаќички JP5 48/1

PAMPERS Peleni gakjicki JP5 48_1

PAMPERS Пелени гаќички JP5 48/1

799 ден

Има

799 ден

Достапност: Има SKU: 037558

Опис

PAMPERS Пелени гаќички JP5 48/1

Опис: PAMPERS Пелени гаќички JP5

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 48/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: