PAMPERS Пелени гаќички JP4 52/1

PAMPERS Пелени гаќички JP4 52/1

PAMPERS Пелени гаќички JP4 52/1

PAMPERS Пелени гаќички JP4 52/1

939 ден

Има

939 ден

Достапност: Има SKU: 037557

Опис

PAMPERS Пелени гаќички JP4 52/1

Опис: PAMPERS Пелени гаќички JP4

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 52/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: