PAMPERS Пелени актив RP 4 макси 17/1

PAMPERS Пелени актив RP 4 макси 17/1

PAMPERS Active Пелени RP 4 макси 17/1

PAMPERS Пелени актив RP 4 макси 17/1

185 ден

Out of stock

185 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 062617

Опис

PAMPERS Пелени актив RP 4 макси 17/1

Опис: PAMPERS Пелени актив RP 4 макси

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 17/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: