PAMPERS Пелени 5 GPP 78

PAMPERS Пелени 5 GPP 78

PAMPERS Пелени 5 GPP 78

PAMPERS Пелени 5 GPP 78

1,285 ден

Има

1,285 ден

Достапност: Има SKU: 014023

Опис

PAMPERS Пелени 5 GPP 78

Опис: PAMPERS Пелени 5 GPP

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето:  78 /1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло:  Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: