PAMPERS Пелени 4 GPP 90

PAMPERS Пелени 4 GPP 90

PAMPERS Пелени 4 GPP 90

PAMPERS Пелени 4 GPP 90

1,269 ден

Има

1,269 ден

Достапност: Има SKU: 029980

Опис

PAMPERS Пелени 4 GPP 90

Опис: PAMPERS Пелени 4 GPP

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето:  90/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: