PAMPERS Пелени 3 GPP 104

PAMPERS Пелени 3 GPP 104

PAMPERS Пелени 3 GPP 104

PAMPERS Пелени 3 GPP 104

1,285 ден

Има

1,285 ден

Достапност: Има SKU: 039703

Опис

PAMPERS Пелени 3 GPP 104

Опис: PAMPERS Пелени 3 GPP

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 104/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: