PALOMITAS Пченка за пуканки со путер 100gr

PALOMITAS Пченка за пуканки со путер 100gr

PALOMITAS Пченка за пуканки во микро путер 100gr

PALOMITAS Пченка за пуканки со путер 100gr

34 ден

Има

34 ден

PALOMITAS Пченка за пуканки со путер 100gr.

Достапност: Има SKU: 012064

Опис

Опис:  PALOMITAS Пченка за пуканки во микро путер.

Состав: Пченка, палмино масло, сол, путер , (природен и вештачки вкус), TBHQ и лимонска киселина (за свежина).

Нето:  100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: