PALOMITAS Пченка за пуканки во микро 3x100gr

PALOMITAS Пченка за пуканки во микро 3x100gr

PALOMITAS Пченка за пуканки во микро 3x100gr

PALOMITAS Пченка за пуканки во микро 3x100gr

72 ден

Има

72 ден

PALOMITAS Пченка за пуканки во микро 3x100gr

Достапност: Има SKU: 018321

Опис

Опис:  PALOMITAS Пченка за пуканки во микро (3x100gr ).

Состав: Пченка, палмино масло, сол , (природен и вештачки вкус), TBHQ и лимонска киселина (за свежина).

Нето: 3x100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: