PALMOLIVE Течен сапун бадем 300ml

PALMOLIVE Течен сапун бадем 300ml

PALMOLIVE Течен сапун бадем 300ml

PALMOLIVE Течен сапун бадем 300ml

125 ден

Има

125 ден

PALMOLIVE Течен сапун бадем 300ml

Достапност: Има SKU: 018032

Опис

PALMOLIVE Течен сапун бадем 300ml

Опис : PALMOLIVE Течен сапун бадем.
Состав: Палмолајв течен сапун со екстракт од бадем за деликатна нега
Нето: 300 ml
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: