PALMOLIVE Течен сапун Аквариум 300ml + ГРАТИС 300ml

-50%

PALMOLIVE Течен сапун Аквариум 300ml + ГРАТИС 300ml

PALMOLIVE Течен сапун Аквариум 300ml + ГРАТИС 300ml

PALMOLIVE Течен сапун Аквариум 300ml + ГРАТИС 300ml

250 ден 125 ден

Има

250 ден 125 ден

PALMOLIVE Течен сапун Аквариум 300ml + ГРАТИС 300ml

Достапност: Има SKU: 058241

Опис

PALMOLIVE Течен сапун Аквариум 300ml + ГРАТИС 300ml

Опис : PALMOLIVE Сапун аквариум пумпа+рефил.
Состав: Означено на пакувањето
Нето: 300 ml
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: