PALMOLIVE Купка мед млеко 500ml

PALMOLIVE Купка мед млеко 500ml

PALMOLIVE Купка мед млеко 500ml

215 ден

Има

215 ден

PALMOLIVE Купка мед млеко 500ml

Достапност: Има SKU: 014340

Опис

PALMOLIVE Купка мед млеко 500ml

Опис : PALMOLIVE Купка мед млеко.
Состав: Palmolive Milk & Honey содржи екстракти од мед и хидрирачко млеко. Неговата кадифена формула ја храни вашата кожа и и дава меко и мазно чувство. Дерматолошки тестирано.
Нето: 500 ml
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: