PALL MALL SLIMS BLUE Цигари

PALL MALL SLIMS BLUE Цигари

cigari one stop shop

PALL MALL SLIMS BLUE Цигари

100 ден

Има

100 ден

Достапност: Има SKU: 061412

Опис

PALL MALL SLIMS BLUE Цигари

Опис: Пал Мал слимс блу цигари

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: