PALETTE ICC Фарба за коса N1

PALETTE ICC N1 Фарба за коса

PALETTE ICC Фарба за коса N1

160 ден

Има

160 ден

Достапност: Има SKU: 013709

Опис

PALETTE ICC Фарба за коса N1

Опис:  Фарба за коса.

Нето:  50ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: