PALETTE ICC 7-560 Фарба за коса

PALETTE ICC 7-560 Фарба за коса

PALETTE ICC 7-560 Фарба за коса

160 ден

Има

160 ден

Достапност: Има SKU: 016634

Опис

PALETTE ICC 7-560 Фарба за коса

Опис: Фарба за коса.

Нето: 50ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: