PALETTE ICC Фарба за коса RF3

PALETTE Фарба за коса ICC RF3

PALETTE ICC Фарба за коса RF3

160 ден

Има

160 ден

Достапност: Има SKU: 013723

Опис

PALETTE ICC Фарба за коса RF3

Опис: Фарба за коса.

Нето: 50ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: