PALETA 7 Стикери релјефни

PALETA 7 Стикери релјефни

PALETA 7 Стикери релјефни


15 ден

Има


15 ден

Палета 7 stikeri reljefni

 

SKU: 057665
Поништи

Опис

PALETA 7 Стикери релјефни

 

Велигденски самолепливи релјефни стикери

 

Баркод: 5310292000196

Боја

Зелена, Плава, Портокалова, Црвена

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: