OVAKO Паштета ловачка 50gr

OVAKO Паштета ловачка 50gr

OVAKO Паштета ловачка 50gr

13 ден

Има

13 ден

Овако pasteta lovacka 50

 

Достапност: Има SKU: 037464

Опис

OVAKO Паштета ловачка 50gr

 

Стерилизирана конзерва со ситно месо од живина.

 

Состав: Варено пилешко месо 35%, вода, пилешка маст 20%, пилешки џигер 5%, белковини од соја, готварска сол, пченичен скроб, зачини. Содржи белковини соја.Вкупно протеини најмалку 9%, од кои протеини месо 8%.

 

 

Нето: 50gr

 

Земја на потекло: Босна и Херцеговина

 

Баркод: 3870114001098

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: