Острилка метална со резервен нож NOKI 1105

Острилка метална со резервен нож NOKI 1105

20 ден

Има

20 ден

Достапност: Има SKU: 6002499

Опис

Острилка метална со резервен нож NOKI 1105

Опис: Метална острилка со резервен нож – NOKI 1105

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: