OSRAM LED сијалица 5,5V/827

OSRAM LED сијалица 5,5V/827

OSRAM LED sijalica 5,5V_827

OSRAM LED сијалица 5,5V/827

185 ден

Има

185 ден

Достапност: Има SKU: 066127

Опис

OSRAM LED сијалица 5,5V/827

Опис: OSRAM LED сијалица 5,5V/827.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: