OSOGOVSKI Мешан кашкавал kg

OSOGOVSKI Мешан кашкавал 1kg

OSOGOVSKI Мешан кашкавал kg


168 ден172 ден

Има


168 ден172 ден

OSOGOVSKI Мешан кашкавал 1kg

SKU: 001654
 • 220гр
 • 260гр
 • 270гр
 • 275гр
 • 285гр
 • 295гр
 • 300гр
 • 310гр
 • 325гр
 • 330гр
 • 335гр
 • 340гр
 • 345гр
 • 350гр
 • 355гр
 • 360гр
 • 365гр
 • 370гр
 • 375гр
 • 380гр
 • 385гр
 • 390гр
 • 395гр
 • 400гр
 • 405гр
 • 410гр
 • 415гр
 • 420гр
 • 425гр
 • 430гр
 • 435гр
 • 450гр
 • 455гр
 • 470гр
 • 480гр
 • 490гр
Поништи

Опис

OSOGOVSKI Мешан кашкавал 1kg

Опис: Мешан кашкавал произведен од 100% природно млеко од Осоговските планини.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1kg

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Тежина на парче

220гр, 260гр, 270гр, 275гр, 285гр, 295гр, 300гр, 310гр, 325гр, 330гр, 335гр, 340гр, 345гр, 350гр, 355гр, 360гр, 365гр, 370гр, 375гр, 380гр, 385гр, 390гр, 395гр, 400гр, 405гр, 410гр, 415гр, 420гр, 425гр, 430гр, 435гр, 450гр, 455гр, 470гр, 480гр, 490гр

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: