ORNEL Violet омекнувач 2.7l

ORNEL Violet омекнувач 2.7l

ORNEL Violet омекнувач 2.7l

ORNEL Violet омекнувач 2.7l

239 ден

Има

239 ден

ORNEL Violet омекнувач 2.7l

Достапност: Има SKU: 072798

Опис

ORNEL Violet омекнувач 2.7l

Опис: ORNEL Violet омекнувач.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 2.7l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: