ORNEL Calming омекнувач 1.8l

ORNEL Calming омекнувач 1.8l

ORNEL Calming омекнувач 1.8l

ORNEL Calming омекнувач 1.8l

218 ден

Има

218 ден

ORNEL Calming омекнувач 1.8l

Достапност: Има SKU: 015016

Опис

ORNEL Calming омекнувач 1.8l

Опис: ORNEL Calming омекнувач.
Привлекува со својот елегантен женски цветен мирис на луксузен букет рози и темјанушки збогатени со зачинети ноти на каранфилче и ванила.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1.8l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: