Органски Кокос со отварач (цца 650гр)

Органски Кокос со отварач (цца 650гр)

Органски Кокос со отварач (цца 650гр)

Органски Кокос со отварач (цца 650гр)

299 ден

Има

299 ден

Достапност: Има SKU: 99093

Опис

Органски Кокос со отварач (цца 650гр)

Опис: Органски кокос за јадење и пиење.Genuine Coconut 100% органско. Кокосова вода со био цевка за пиење.

Земја на потекло: Тајланд

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: