OREO Колачи 66gr

OREO Колачи 66gr

OREO Колачи 66gr

34 ден

Има

34 ден

OREO Колачи 66gr

Достапност: Има SKU: 037011

Опис

OREO Колачи 66gr

Опис: Орео колачи.

Состав: Пченично брашно, шеќер, палмино масло, масло од репка, какао во прав со намалена содржина на какао путер 4.5%, пченичен скроб, гликозно фруктозен сируп, средства за подигнување на тесто, сол,емулгатори (соин лецитин, лецитин од сончоглед), арома.

Содржи глутен и соја.

Може да содржи траги од млеко.

Нето: 66gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Чешка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: