ORBIT White spearmint гуми за џвакање

ORBIT White spearmint гуми за џвакање

ORBIT White spearmint дражеи гуми за џвакање

ORBIT White spearmint гуми за џвакање

30 ден

Има

30 ден

ORBIT White spearmint гуми за џвакање

Достапност: Има SKU: 015536

Опис

ORBIT White spearmint гуми за џвакање

Опис: ORBIT White spearmint дражеи гуми за џвакање.
Гуми за џвакање со вкус на мента, го освежуваат здивот, штитат од кариес.Без шеќер.
Состав: Засладувачи сорбитол,изомалат, аспартам, згуснувач гума арабика, средство за глазирање калциум карбонат.
Нето:
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: