ORBIT White гуми за џвакање

-17%

ORBIT White гуми за џвакање

ORBIT White дражеи гуми за џвакање

ORBIT White гуми за џвакање

30 ден 25 ден

Има

30 ден 25 ден

ORBIT White гуми за џвакање

Достапност: Има SKU: 010290

Опис

ORBIT White гуми за џвакање

Опис: ORBIT White дражеи гуми за џвакање.
Гуми за џвакање, го освежуваат здивот, штитат од кариес. Со ефект на избелување.Без шеќер.
Состав: Засладувачи сорбитол,изомалат, аспартам, згуснувач гума арабика, средство за глазирање калциум карбонат.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: