ORBIT SPEARMINT Бонбони 28gr

ORBIT SPEARMINT Бонбони 28gr

ORBIT SPEARMINT Бонбони 28gr

30 ден

Out of stock

30 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 025713

Опис

ORBIT SPEARMINT Бонбони 28gr

Опис:Орбит Сперминт бонбони

Нето: 28gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: