ORBIT Green mint гуми за џвакање

ORBIT Green mint гуми за џвакање

ORBIT Green mint гуми за џвакање

ORBIT Green mint гуми за џвакање

27 ден

Има

27 ден

ORBIT Green mint гуми за џвакање

Достапност: Има SKU: 028173

Опис

ORBIT Green mint гуми за џвакање

Опис: ORBIT Green mint дражеи гуми за џвакање.
Гуми за џвакање,со засладувач и вкус на мента.Го освежуваат здивот и штитат од кариес.Без шеќер.
Состав: Засладувачи сорбитол,изомалат, аспартам, згуснувач гума арабика, средство за глазирање калциум карбонат.
Нето:
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: